Нещодавно під час другого турне країнами Африки Дмитро Кулеба вперше відвідав міністра закордонних справ України до Марокко з 1992 року.  Були проведені переговори щодо африканської співпраці та закордонних марокканців.

«Україна та Марокко об'єднує багаторічна історія дружби та взаємної поваги.  Марокко підтримує суверенітет та територіальну цілісність України.  Марокканське студентське співтовариство є одним із найбільших іноземних співтовариств в Україні.  Українська пшениця – одна з традиційних складових марокканського хліба.  Сьогодні ми відчинили двері, які ведуть до нових можливостей для наших держав, бізнесу та громадян», — Дмитро Кулеба.

 Окремою темою для переговорів стало співробітництво у сфері освіти.  Наразі вирішується питання щодо марокканських студентів, які були змушені виїхати з України через вторгнення росії.  У результаті було підписано меморандум про співпрацю між Дипломатичною академією України ім.  Геннадія Удовенка та Марокканської дипломатичної академії Марокко.  Також міністр Марокко підтвердив можливість поновлення роботи посольства у Києві.

 «З часу мого першого турне з Африки МЗС України провело тренінги для понад 200 африканських дипломатів із 16 країн.  Це була перша подібна спроба та величезна історія успіху.  Ми домовилися про розробку унікального курсу для Марокко, де ми поділимося досвідом української військової дипломатії, стратегічних комунікацій, боротьби з фейками та пропагандою, а також публічної дипломатії.  Це буде наш практичний внесок у зміцнення стійкості країн Африканського континенту», — підсумував український міністр.

 

 Студентам візових країн, країн, з якими є домовленість про безвізовий період перебування до 90 днів, необхідно отримати довгострокову візу типу Д в Україну, яка дозволяє залишатися довше 90 днів.  Також віза буде необхідна і для дистанційного навчання.

 Для отримання візи типу Д необхідно подати до консульства України у вашій країні документи, перераховані на сайті Посольства.  Також у Вас має бути запрошення на навчання.  Усі документи мають бути офіційно визнаними в Україні.

 Незважаючи на військовий стан, українські університети продовжують свою роботу та запрошують іноземців для навчання.  Щоб отримати запрошення, необхідно звернутися до вищого закладу.  Термін дії запрошення – рік.

Якщо Вас зацікавила подібна можливість – спробувати себе у чомусь новому, побачити культуру українського народу та здобути якісну освіту, але Ви не знаєте з чого почати, Ви можете звернутися до нашої юридичної компанії.  Також Ви можете замовити у нас візу типу Д за цим посиланням.  Ми допоможемо Вам розібратися з необхідними документами та складемо план дій.

 Успіхів Вам у досягненні Ваших цілей!

"ЮК ЄВРОВЕКТОР"