UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Віза в Україну - документи, вартість послуги, строки оформлення, процедура отримання послуги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Віза в Україну – це офіційний дозвіл для іноземців та осіб без громадянства на в'їзд в Україну та перебування в Україні на строк, передбачений у візі.

Типи візи: кому необхідно оформити дозвіл на в'їзд?

 • короткострокова віза (тип C) надає можливість іноземцям або особам без громадянства (підданство якого зобов'язує отримати таку візу до України) в'їхати та перебувати в Україні на строк, передбачений візою, але не більше 90 днів протягом шести місяців з дня в'їзду на територію України. Короткострокова віза може бути електронною або у вигляді візової етикетки, що вклеєна в паспорт іноземця. Короткострокова віза (тип С) електронна видається на 30 днів, короткострокова віза (тип С) у вигляді етикетки вклеєної в паспорт видається на максимальний термін до 5 років і не дає змоги отримати тимчасовий дозвіл на проживання в Україні;

 • транзитна віза (тип В) надається не більше ніж на п'ять діб, може бути багаторазовою та видається іноземцям, які перебувати в Україні проїздом;

 • довгострокова віза (тип D) видається строком не більше 90 днів іноземцям, які прибувають до України для того, щоб оформити документи для довгострокового проживання в Україні — тимчасовий дозвіл на проживання, постійний дозвіл на проживання, дипломатичний паспорт.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо оформити візу, якщо у вас є потреба перебування на території України на певний термін або термін, який був зазначений вище!

Які підстави для відмови в отриманні транзитної візи?

Оформлення віз для іноземців та осіб без громадянства здійснюється залежно від запланованого терміну їх перебування в Україні та за наявності відповідних документів.

 

Рішення про відмову в оформленні візи приймається у разі:

 • загрози національній безпеці або охороні громадського порядку;
 • загрози забезпеченню охорони здоров’я, захисту прав і законних інтересів громадян України та інших осіб, що проживають в Україні;
 • наявності відомостей про іноземця або особу без громадянства у базі даних осіб, яким згідно із законодавством не дозволяється в’їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду з України;
 • встановлення, що поданий паспортний документ іноземця або особи без громадянства підроблений, зіпсований або не відповідає встановленому зразку чи належить іншій особі;
 • подання завідомо неправдивих відомостей або підроблених інших документів;
 • відсутності в іноземця або особи без громадянства дійсного поліса медичного страхування за умови можливості його оформлення на території держави, в якій подається відповідне візове клопотання;
 • відсутності в іноземця або особи без громадянства достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування і для повернення до держави походження або транзиту до третьої держави чи можливості отримати достатнє фінансове забезпечення у законний спосіб на території України;
 • відсутності доказів, що підтверджують мету запланованого перебування в Україні іноземця або особи без громадянства;
 • відсутності документів, що дають можливість встановити намір іноземця або особи без громадянства залишити територію України до закінчення строку дії візи;
 • звернення заявника про припинення розгляду клопотання щодо оформлення візи
 • відмови заявника подати свої біометричні дані для їх фіксації, якщо інше не передбачено законодавством чи міжнародними договорами України.
 • У разі прийняття рішення про відмову в оформленні візи іноземцеві та особі без громадянства повідомляються підстави такої відмови у письмовій формі.

Що робити якщо відмовили в отриманні візи?

Щороку Міністерство закордонних справ України, а також його посольства та консульства у всьому світі приймають рішення щодо тисяч заяв на отримання візи до України. Однак не всі заявники одержують візу з першого разу.

Кожна заява на візу підлягає перевірці, при необхідності проводиться особиста співбесіда із заявником та перевіряється інформація у національних та міжнародних базах даних.

У разі якщо особа отримала відмову в отриманні візи, необхідно звертатись з апеляційним листом до уповноваженого органу, що розглядає звернення про оформлення візи, для оскарження рішення про відмову. Апеляційний лист можна подати протягом двох місяців після отримання іноземцем рішення про відмову в оформленні візи.

Як оскаржити відмову в наданні візи?

Особа, яка бажає оскаржити рішення, має право подати клопотання (Appeal form in English, Заява про апеляцію - російською) до відповідного закордонного представництва протягом 30 днів з дня отримання повідомлення про відмову (про скасування візи або про визнання її недійсною).

Іноземець та особа без громадянства, яким відмовлено в оформленні візи, мають право оскаржити це рішення, звернувшись до уповноваженого органу, що займався зверненням про оформлення візи, з апеляційним листом, в якому обгрунтувати свою думку, та подати прохання про повторний розгляд візового клопотання. 

Чи можливо подати повторно документи для отримання візи у разі відмови в наданні візи?

Якщо ви не погоджуєтеся з рішенням консула, ви можете подати заяву про повторний розгляд візової заяви. Таку заяву слід подати в установу, яка ухвалила рішення щодо візи, протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повторний розгляд візового клопотання здійснюється уповноваженою особою протягом строку, що не перевищує 10 робочих днів з дня отримання апеляційного листа.

У разі прийняття рішення про відмову в оформленні візи за результатами повторного розгляду візового клопотання подання апеляційного листа не допускається.

У разі відмови в оформленні візи консульський збір не повертається.

Збір за подання такої заяви становить: Громадяни України – безплатно.

Чи можна подати документи повторно на візу без оскарження рішення про відмову в наданні візи? 

Ні. Без оскарження рішення про відмову в наданні візи буде неможливо податися на візу ще раз.

Оскарження відмови не дає жодних гарантій, що візове клопотання розглянуть повторно. У випадку, коли апеляційний лист не дав результатів і клопотання не розглянули повторно, візовий збір (як і при відмові у оформленні візи) не повертається.

Скільки є часу на оскарження рішення про відмову в наданні візи?

Повторний розгляд візової заяви, установою яка ухвалила рішення щодо візи, проводиться протягом 14 днів з моменту його отримання.

Повторний розгляд візового клопотання здійснюється уповноваженою особою протягом строку, що не перевищує 10 робочих днів з дня отримання апеляційного листа.

Оскарження рішення про відмову в наданні візи дозволяється в термін 30 днів з дня отримання повідомлення про відмову

Що робити у разі пропущення строків оскарження рішення про відмову в наданні візи?

У разі якщо іноземцем або особою без громадянства були пропущені терміни на оскарження рішення про відмову в наданні візи, потрібно повторно звернутися з відповідною заявою про надання візи і спробувати усунути всі можливі недоліки, які були раніше.

Після подання заяви, у разі, якщо особа знову отримає повідомлення про відмову, потрібно одразу звертатися до судової інстанції щодо порушення цього питання.

Перш ніж подавати апеляцію на відмову або анулювання візи, важливо розуміти, що апеляція має бути подана протягом трьох місяців з моменту ухвалення рішення.

 

Вгору