UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Віза в Україну - документи, вартість послуги, строки оформлення, процедура отримання послуги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Віза в Україну – це офіційний дозвіл для іноземців та осіб без громадянства на в'їзд в Україну та перебування в Україні на строк, передбачений у візі.

Типи візи: кому необхідно оформити дозвіл на в'їзд?

  • короткострокова віза (тип C) надає можливість іноземцям або особам без громадянства (підданство якого зобов'язує отримати таку візу до України) в'їхати та перебувати в Україні на строк, передбачений візою, але не більше 90 днів протягом шести місяців з дня в'їзду на територію України. Короткострокова віза може бути електронною або у вигляді візової етикетки, що вклеєна в паспорт іноземця. Короткострокова віза (тип С) електронна видається на 30 днів, короткострокова віза (тип С) у вигляді етикетки вклеєної в паспорт видається на максимальний термін до 5 років і не дає змоги отримати тимчасовий дозвіл на проживання в Україні;

  • транзитна віза (тип В) надається не більше ніж на п'ять діб, може бути багаторазовою та видається іноземцям, які перебувати в Україні проїздом;

  • довгострокова віза (тип D) видається строком не більше 90 днів іноземцям, які прибувають до України для того, щоб оформити документи для довгострокового проживання в Україні — тимчасовий дозвіл на проживання, постійний дозвіл на проживання, дипломатичний паспорт.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо оформити візу, якщо у вас є потреба перебування на території України на певний термін або термін, який був зазначений вище!

Вгору