Іноземець, громадянин Азербайджану, зареєстрував шлюб із громадянкою України у 2015 році.  У шлюбі народилася дитина.  У 2017 році було видано дозвіл на імміграцію.  Надалі іноземцю було надіслано листа щодо скасування дозволу на імміграцію в Україну.  Підставою для скасування дозволу на імміграцію було зазначено, що іноземець вчиняв дії, що загрожують національній безпеці України та/або громадському порядку в Україні.  За законом України особі, яка постійно проживає не в Україні та отримала дозвіл на імміграцію, дипломатичне представництво чи консульство України можуть оформити довгострокову візу.  Особа в'їжджає на територію України у порядку, встановленому законодавством України.

 Після прибуття іммігранта в Україну він зобов'язаний звернутися протягом п'яти робочих днів до центральних органів виконавчої влади, яка реалізує державну політику у сфері міграції, у тому числі протидії нелегальній міграції, громадянству, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших категорій мігрантів із заявою про видачу  йому виду на постійне проживання.  До заяви додаватиметься копія паспортного документа з проставленою в ньому довгостроковою візою та копія рішення про видачу дозволу на імміграцію.  Далі протягом тижня видається дозвіл на постійне проживання.  Особі, яка перебуває на законній підставі в Україні та отримала дозвіл на імміграцію, центральний орган виконавчої влади, який реалізовує державну політику у сфері міграції, у тому числі протидія нелегальній міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших зазначених законодавством категорій мігрантів.  вид на постійне проживання протягом тижня з дня подання відповідної заяви.

 Дозвіл на імміграцію може бути скасовано, якщо:

 1. З'ясовується, що були використані явно неправдиві відомості, підроблені документи або документи, що втратили чинність.

 2. Іммігранта засуджено до України на позбавлення волі на строк більше одного року та вирок набрав чинності.

 3. Дії іммігранта загрожують національній безпеці України, громадському порядку в Україні.

 4. Це необхідно для охорони здоров'я, захисту прав та законних інтересів громадян України.

 5. Іммігрант порушив законодавство про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

 6. В інших випадках, передбачених законами України.

Судом було з'ясовано, що питання про скасування дозволу на імміграцію було ініційовано через повідомлення Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, яке було надіслано ЦМУ ДМС у місті Києві для розгляду та ухвалення відповідного рішення.

 Якщо Ви хочете отримати вид на постійне проживання, звертайтеся до нас.  Наші фахівці з багаторічним досвідом допоможуть Вам швидко оформити необхідні документи та контролюватимуть всю процедуру отримання посвідки на постійне проживання. Щоб отримати більше інформації, Ви можете перейти за цим посиланням.