Гарантія на надані послуги 12 місяців


Наша найбільша гарантія - це наша стратегія надавати абсолютно високоякісні комплекси послуг. Але все ж, ми вважаємо, що гарантія має на увазі довіру, а довіра виникає в результаті виконання попередніх обумовлених умов. І тому, при замовленні наших послуг ми пропонуємо укласти з нами договір про надання послуг, де ми зобов'язуємося виконати домовлений обсяг послуг за домовлену винагороду.

У чому перевага такого підходу?
Ви можете замовити і оплатити наші послуги в один клік прямо на сайті, перебуваючи в будь-якій точці світу: уклавши з нами договір на послуги, отримавши на пошту чек про оплату наших послуг і отримавши результат виконаних послуг в будь-яку точку світу. Це так само легко і гарантовано, як купити товар в інтернет магазині. При цьому ми несемо відповідальність перед законом і Вами за взяті на себе зобов'язання виконати замовлені послуги.

А якщо послуга не буде надана або буде надана, але не в повному обсязі або неякісно, то ми повернемо Вам гроші або, якщо це можливо, то виконаємо цю послугу в повному обсязі, у відповідності зі стандартами компанії та з повною компенсацією за Вашу лояльність.