ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ЄВРОВЕКТОР
UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари для порівняння

Реестр ФОП в Україні - онлайн

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фізична особа-підприємець або індивідуальний підприємець (у багатьох країнах) – це суб'єкт господарювання, який здійснює самостійну, систематичну, на власний ризик, діяльність з виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг з метою отримання прибутку, зареєстрований як суб'єкт господарювання у відповідність до законодавства України.

Кому потрібно реєструвати ФОП в Україні?

ФОП реєстрація потрібна громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які планують провадити господарську діяльність (вести бізнес) в Україні.

 

Кому не потрібно реєструвати ФОП в Україні? ФОП не потрібно реєструвати в Україні:

 1. Громадянам України, які виконали одноразову господарську операцію з метою отримання прибутку:

- виконали одноразову роботу з ремонту обладнання, машин, механізмів, будівельного ремонту..;

- надали послугу - юридичну, бухгалтерську, програмування, дизайн.

- виробили одиничний продукт - дерев'яний, пластиковий, металевий, паперовий, тканинний виріб.

 1. Громадянам України, які виготовили продукт, виконали роботи, надали послуги на безоплатній основі.

 2. Здійснили продаж майна.

 3. Іноземцям та особам без громадянства, які виробляють товари, виконують роботи, надають послуги згідно з міжнародними договорами та законодавчими актами країни резидентства.

В інших випадках передбачені міжнародними договорами та законодавчими актами України.

Чому варто зареєструвати ФОП в Україні для іноземців?

В Україні для іноземців та осіб без громадянства існує низка вигідних податкових умов під час здійснення господарської діяльності.

Іноземці, при реєстрації в Україні індивідуального підприємця за певних умов, можуть обрати спрощену систему оподаткування 5% від доходів, що дуже вигідно для іноземних фрілансерів, IT фахівців.

Крім того, іноземець може здійснювати біржову діяльність, в тому числі й операції з криптовалютою на досить вигідних умовах.

Чому варто зареєструвати ФОП в Україні резидентам України?

В окремих випадках законодавство дозволяє здійснення систематичної господарської діяльності — виконання робіт, надання послуг на платній основі з метою отримання прибутку без реєстрації ФОП/ІП на умови укладання договорів цивільно-правового характеру, але в багатьох випадках реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП). Реєстрація індивідуального підприємця (ІП) є значно вигідніше, ніж виконання господарської діяльності без реєстрації. По-перше, Ви можете вибрати зручну систему оподаткування, здійснювати господарську діяльність на умовах господарських договорів. У такому разі податків Ви сплатите значно менше, ніж якби Ви виконували роботи, надавали послуги на умовах укладання договору цивільно-правового характеру. Крім того, відповідальність у покупця Ваших робіт або послуг, що виконуються, значно вища. По-друге, Ви можете укладати договори з великими контрагентами, що значно збільшить Ваш оборот.

 

Переваги реєстрації ФОП/ІП в Україні. Реєстрація ФОП в Україні є однією з найлегших, найдоступніших та найзручніших форм підприємницької діяльності. І ось чому:

 • найнижчі ставки податків для ФОП/ІП/СПД в Україні;

 • немає податку на виведений капітал;

 • не потрібно формувати статутний фонд та вести корпоративні документи;

 • для деяких видів діяльності можна самостійно здійснювати здачу звітів;

 • якщо на початкових етапах бізнес не виправдав ваших очікувань, ви можете просто його закрити.

Придбати реєстрацію ФОП ви зможете з ЮК ЄВРОВЕКТОР за пару кліків. Перейдіть в потрібні розділи та замовляйте послугу, ми з радістю виконаємо її!

Вгору