Так, можливо, в багатьох випадках ви можете подати повторну заявку на отримання транзитної візи без необхідності оскарження рішення про відмову. Однак, перед повторною подачею документів варто врахувати те, що Ви можете не виправити причину, по якій отримали відмову, або зовсім не зрозуміти реальну проблему. Враховуючи цей фактор, Ви втрачаєте не тільки зайвий час, а і кошти.

Перш за все, це подорож в обидві сторони до відповідного дипломатичного представництва для подання повторного пакету документів. По-друге, повторна сплата Консульського збору. По-третє, втрата цього часу не поповнюється, а час кожної людини має певну ціну. Тому навіть перед повторною подачею, без оскарження, рекомендується звернутися до візового спеціаліста ЮК "ЄВРОВЕКТОР" і відпрацювати та проаналізувати всі обставини та фактори відмови. Порядок звернення за послугами:
1. Записатися на отримання послуги консультації візового спеціаліста. На консультацію важливо підготувати всі документи, які подавалися на візу, а також повідомлення про відмову.
2. Разом з юристом обговоріть план дій та оформіть процедуру юридичного супроводу отримання візи. Юрист може знайти і виправити недоліки або підготувати необхідні запити та звернення до адміністративних установ.
У разі, якщо відмова була необгрунтована, то юрист допоможе подати відповідний позов до суду і буде захищати Ваші інтереси в судовому порядку.

Враховуйте, що правила і процедури можуть різнитися в залежності від конкретного консульства або посольства. Прикладом є той факт, що одне консульство приймає документи на візу особисто, а інше через візовий центр. В одному можливо здійснити запис на послугу на обрану дату, а в іншому необхідно прийти до посольства, консульства та в порядку живої черги звертатися за будь-якою послугою.