Якщо трапилась така ситуація, що за певних обставин Ви пропустили строк для оскарження рішення про відмову в наданні візи, то ситуація трошки ускладнюється. Однак, це не стає крапкою у процедурі оскарження, адже існує інший варіант.

Пропуски можуть бути з різних обставин: пропуск через стан здоров’я, через сімейні обставини, через надзвичайні ситуації тощо. Всі ці обставини можуть як залежати від особи, так і не залежати, але, так чи інакше, вони впливають на пропуск термінів для оскарження. І навіть, якщо відбувся пропуск термінів на оскарження, варто розуміти Ваші наступні кроки:
1. Звернутися та замовити попередню консультацію юриста з ЮК "ЄВРОВЕКТОР", який проаналізує всі обставини та фактори, а також прояснить моменти щодо подальшого оскарження рішення вже в судовому порядку.
2. Юрист підготує та відправить необхідні запити та звернення до установ, які розглядали питання про надання візи. Він надасть всі роз’яснення щодо обставин, які вплинули на пропуск термінів на оскарження рішення. Якщо установа погодиться та надасть дозвіл на оскарження рішення про відмову, тоді Ви замовити послугу юридичного супроводу оскарження рішення про надання візи. Далі юрист підготує всі необхідні документи та звернеться до установи.

Якщо установа відмовить у поданні оскарження через пропущені терміни, то спільно з юристом Ви вже будете готувати відповідний позов до суду з оскарженням рішення про відмову у наданні візи.
В даному випадку важливо розуміти, що якщо обставини пропуску термінів на оскарження дійсно поважні, то установа надасть дозвіл на оскарження поза термінами. В іншому випадку, це оскарження буде проводитися вже через судовий порядок.