Процедура оскарження відмови в наданні транзитної візи може варіюватися в залежності від ситуації. Інколи, оскарження можна подавати спочатку до уповноваженого органу, що розглядає звернення про оформлення візи, для оскарження рішення про відмову. А інколи, більш ефективним є пряме звернення до судової інстанції. У більшості випадків суд виносить рішення на користь позивача. Але варто враховувати той факт, що для того аби подавати на оскарження відмови, треба мати достатню аргументацію та доказів. А отже, варто виконати наступні кроки:
1. Записатися на попередню консультацію в ЮК “ЄВРОВЕКТОР” до візового спеціаліста. Підготуйте завчасно повний пакет документів, які подавалися для отримання візи.
2. Після ознайомчої консультації, переходьте до замовлення послуги юридичного супроводу процедури оскарження у відмові в наданні візи. Спільно з юристом Ви погодити план дій, послухаєте його рекомендації. Зі свого боку юрист підготує та подасть необхідні звернення, запити, а за необхідності і матеріали до суду. Наявність кваліфікованого спеціаліста, який може не тільки проконсультувати, а й надати допомогу на всіх етапах, допоможе Вам полегшити процедуру оскарження.
В процесі оскарження важливо розуміти всі обставини та враховувати досвід та практику цього питання в різних випадках. Найчастіше ми отримуємо позитивний результат ще на стадії адміністративного оскарження, проте у випадку відмови в задоволенні скарги звертаємося до суду в порядку адміністративного судочинства. У зв’язку з довготривалістю процедури як адміністративного, так і судового оскарження виникає інша проблема, з якою стикається іноземець — пропущення строків перебування і знаходження без достатніх правових підстав в Україні. Це може бути підставою для примусового повернення іноземців до країни походження (видворення за межі України) із забороною (або без такої) в’їзду на територію України на певний строк.