Якщо Вам відмовлено в наданні візи в Україну, Ви можете оскаржити це рішення до Міністерства закордонних справ, якщо розгляд заяви про отримання візи, як рішення про відмову, здійснювалось МЗС України. В деяких випадках пакети документів для отримання певної категорії візи в Україну мають недоліки, неточності або взагалі не відповідають меті в'їзду. В такому випадку від оскарження немає користі. Але якщо Ви впевнені в тому, що документи, мета в'їзду, інформація та інші вимоги відповідали вимогам візового законодавства, та Вам відмовили неправомірно, то для досягнення мети необхідно виконати наступні кроки:

  1. Замовити послугу попередньої консультації з питань оскарження рішення про відмову в наданні візи типу B в Україну.
  2. На консультації з фахівцями ЮК "ЄВРОВЕКТОР" надати всі документи, які були подані для отримання візи, розповісти всі деталі щодо процедури подання та співбесіди з консульськими працівниками (якщо така бесіда була).
  3. Після консультації замовити послугу - Юридичний супровід оскарження рішення МЗС про відмову в надані відповідної візи в Україну.
  4. Далі юристи підготують відповідні запити та звернення, підготують та подадуть оскарження, а у разі повторної відмови подадуть відповідну заяву та матеріали до суду. Якщо виконати всі ці рекомендації та повністю слідувати діям, які Вам порекомендують фахівці з візового права, то питання оскарження виявиться легким.