Почати варто з того, що термін розгляду апеляції на оскарження не повинні перевищувати 10 днів. У випадку, якщо у оскарженні буде відмовлено, Ви маєте право повторно подати документи на візу. Термін розгляду документів може досягати 30 робочих днів.
Варто взяти до уваги, що якщо громадянин або особа, що постійно проживає в країні, де мають місце збройні конфлікти, терористичні акти, епідемії та інші чинники, що можуть нести загрози національній безпеці, охороні громадського порядку, забезпеченню охорони здоров’я, захисту прав і законних інтересів громадян України та інших осіб, що проживають в Україні, можуть застосовувати співбесіди та більш детальні перевірки.
Але ця умова не на всіх громадян поширюється, є виключні правила, що застосовуються до деяких категорій громадян.
Якщо вам відмовили в наданні транзитної візи, хоч Ви маєте право на отримання візи в пункті пропуску через державний кордон, немає сенсу очікувати розгляду апеляції в пункті пропуску. У деяких випадках краще повернутись до країни свого постійного проживання. Крім того, іноді неможливо виправити зауваження Департамента консульської служби МЗС або представництва МЗС, що відмовили Вам у візі. Якщо Ваші права були порушені цими органами, подання апеляції може бути одним з варіантів, який дозволить вирішити питання отримання візи швидше, ніж інші варіанти оскарження.
В будь-якому випадку варто залучитися підтримкою фахівців ЮК "ЄВРОВЕКТОР", які будуть супроводжувати Вас на всіх етапах отримання візи: від подання документів до судового оскарження данного рішення. І це не тільки може суттєво заощадити Ваш час, сили та нерви, але й в декілька разів збільшить шанс на отримання візи або успішному оскарженню відмови в наданні візи.