Кількість
|
Вартість
|
||
|
Віза типу D в Україну на підставі реєстрації (відкриття) бізнесу
Комплекс послуг з юридичного супроводу процедури отримання візи D-12 в Україну. Зміст послуг:
Термінологія:
- Віза типу D - дозвіл, необхідний для в'їзду на територію України для отримання документів для тимчасового або постійного проживання в Україні, та оформляється у вигляді візової етикетки, яка вклеюється в сторінку паспорта іноземця або особи без громадянства.
- Віза D-12 - код візи, що позначає підставу для осіб, які є засновниками або учасниками (бенефіціарними власниками) юридичної особи. Претендентами на візу D-12 можуть бути іноземці та особи без громадянства, які планують зареєструвати (відкрити) бізнес та планують після здійснення в'їзду в Україну звернутися самостійно або через міграційних адвокатів України для подання відповідних документів в державні органи з метою отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні.
- Юридичне асистування процедури отримання іноземцем або особою без громадянства довгострокової візи в Україну на підставі відкриття компанії в Україні - це юридична консультація, оформлення необхідних документів та організація юридичних процесів на всіх етапах отримання іноземцем візи в Україну, та супровід процедури в'їзду в Україну. Юридичне асистування залежно від індивідуальних особливостей, кожного випадка може включати консультацію та організаційно-процедурну складову.
Консультація може розкривати питання про:
- порядок отримання довгострокової бізнес візи в Україну;
- перелік документів, необхідних для отримання візи D 12 в Україну;
- порядок запису в візовий центр, консульство/посольство;
- порядок подачі візової анкети і документів для отримання візи;
- скільки днів розглядається клопотання для отримання візи;
- коли потрібно надати паспорт для вклеювання візи;
- що потрібно перевірити в візовій етикетці;
- коли можна здійснювати в’їзд в Україну;
- які документи необхідно підготувати для отримання дозволу на в’їзд в Україну при перетині кордону;
- на які питання ви маєте знати відповіді при отриманні візи і при здійснені перетину кордону;
- які підстави, дії чи слова іноземця можуть стати підставою для рішення Прикордонної служби про заборону у в’їзді в Україну, навіть при наявності візи в Україну на здійснення управління бізнесом;
- що важливо знати при перебуванні в Україні, щоб іноземця не повернули (депортували) з України;
- інші важливі питання, які впливають на рішення при отриманні візи, в’їзді в Україну, та законного перебування чи проживання в Україні.
Організаційно-процедурна складова може включати:
- юридичне асистування комплектування пакета документів для отримання візи Д 12 для здійснення комерційної діяльності в Україні: перевірка наявних у іноземця документів, юридичний супровід отримання відсутніх документів - надання інформації про назву необхідних документів та як їх отримати, після отримання документів іноземцем - здійснення перевірки цих документів на відповідність законодавству України про порядок отримання комерційної візи, юридичний супровід завірення документів уповноваженими особами, якщо це вимагається законодавством України, розробка юридичних документів у разі потреби;
- юридичне асистування при заповненні візової анкети;
- надання юридично значущих інструкцій під час подання документів на візу до візового центру або до консульства/посольства України;
- юридичне вивчення інформації у візовій етикетці (після отримання візи) щодо юридичних помилок (помилка, помічена у міграційній службі, призведе до відмови у видачі тимчасової посвідки на проживання в Україні);
- юридичне асистування під час здійснення в'їзду в Україну після отримання візи для участі в управлінні компанії в Україні - надання юридично значущих інструкцій при комплектації документів для в'їзду в Україну після отримання візи, а також інформації про важливі питання, які можуть мати негативні наслідки при перетині кордону.
Порядок здійснення замовлення та надання послуг з супроводу процедури отримання іноземцем візи Д-12 на підставі реєстрації (відкриття) бізнесу:
Комплекс послуг складається з двох частин: попередня юридична консультація та юридичне асистування процедури отримання візи Д в Україну. Замовлення послуг здійснюється в наступному порядку:
1. Замовлення послуги попередньої консультації з отримання візи Д в Україну. Дана консультація необхідна для визначення необхідності в отриманні візи для осіб, які є засновниками чи учасниками юридичної особи, та визначення наявності обмежень у іноземця або особи без громадянства в отриманні візи в Україну.
2. Замовлення послуги з юридичного асистування у процесі отримання візи в Україну.
1. Порядок надання послуги попередньої юридичної консультації з отримання візи Д в Україну на підставі реєстрації (відкриття) бізнесу:
а) після здійснення замовлення послуги попередньої консультації компанія зв'язується з замовником по телефону або месенджерами (Viber, WhatsApp, Telegram, Zoom, Skype, Wechat);
б) компанія проводить попередню консультацію: задає питання, що стосуються виконання послуги, вивчає документи замовника і визначає необхідність в отриманні візи, чи є обмеження, заборони, інші фактори, які не дозволять або ускладнять на даному етапі отримання іноземцем візи в Україну. У випадку, якщо після вивчення виявиться, що вам не потрібно отримувати візу або є обмеження, заборони та інші фактори, які не дозволять отримати візу в Україну або в'їхати в Україну, то міграційний спеціаліст запропонує вам оптимальний варіант досягнення вашої мети.
2. Порядок надання послуги з юридичного асистування процедури отримання іноземцем візи Д-12 в Україну!
Після замовлення послуги юридичного асистування процедури отримання візи Д в Україну компанія зв'язується з вами та здійснює всі дії, описані в терміні "юридичне асистування при процедурі отримання візи для осіб, які є засновниками чи учасниками юридичної особи", здійснює повне юридичне супроводження процедури отримання візи в Україну до моменту в'їзду іноземця в Україну.
Увага!
В'їзд в Україну не за інструкцією у більшості випадків тягне за собою повернення іноземця за його рахунок у країну постійного перебування.
Документи, необхідні для отримання візи Д в Україну:
1) скан паспорта для виїзду за кордон іноземця;
2) одна кольорова фотографія в електронному форматі;
3) у випадку, якщо іноземцю вже відмовляли в видачі візи в Україну, додатково надати скани всіх рішень про відмову в видачі візи. Додаткові документи або інформація, які необхідно надати згідно законодавства України та міжнародним договорам, визначаються після проведення попередньої консультації.
Підстава для відмови у видачі візи Д-12 в Україну:
1) загроза національній безпеці або охороні громадського порядку України;
2) загроза здоров'ю, захисту прав та законних інтересів громадян України та інших осіб, які проживають в Україні;
3) наявність відомостей про іноземця або особу без громадянства в базі даних осіб, яким згідно із законом заборонений в'їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду з України;
4) встановлення того, що представлений паспортний документ іноземця або особи без громадянства підроблений, пошкоджений або не відповідає встановленому зразку, або належить іншій особі;
5) представлення навмисно неправдивих відомостей або підроблених інших документів. Можливі й інші підстави згідно законодавства України.
Увага!
У випадку прийняття рішення про відмову у видачі візи консулом України або прийняття рішення про відмову у в'їзді в Україну працівником прикордонної служби, ви можете замовити послугу компанії з представництва інтересів у оскарженні незаконного рішення консула України або працівника прикордонної служби.
Перелік країн, для яких необхідно отримати візу Д в Україну, а також вартість консульського збору за відповідну візу залежно від країни громадянства замовника.
Наші переваги перед візовим центром:
Мета візового центру
Метою візового центру є отримання від вас документів, перевірка їх повноти та передача їх до консульства чи посольства України. Однак у більшості випадків працівники візового центру вимагають документи, які не передбачені законодавством України. Причина полягає в тому, що вони не юристи і не володіють українською мовою, і вивчення законодавства України не входить до їх обов'язків. При прийомі документів вони керуються сценарієм (переліком документів), який складений адміністрацією. І ймовірно, як показує практика, він складений некоректно. В результаті цієї недоробки в організації роботи центру працівники можуть відмовити у прийнятті документів на візу для осіб, які є засновниками чи учасниками юридичної особи або за іншою підставою, і іноземець змушений повернутися додому та оформляти додаткові документи для подання їх до візового центру.
Наша мета!
Передбачити всі можливі сценарії, щоб ви могли подати документи на візу з першого разу, отримати візу для реєстрації бізнесу та в'їхати в Україну.
Наші переваги перед консульством чи посольством України:
У теорії адміністративного права метою консульства чи посольства України, як державного органу, є здійснення видачі дозволів (віз) на в'їзд в Україну тільки законослухняним громадянам. Однак, на практиці більша частина державних службовців розглядають документи, представлені для прийняття рішення про видачу візи, як виконання процедурної формальності. Їх завдання - розглянути заяву та документи, а не надавати допомогу іноземцю чи особі без громадянства. Для подання такої заяви іноземці чи особи без громадянства повинні надати документи, передбачені законодавством України, та при необхідності пройти співбесіду з консулом України. Іноземці не знають міграційне законодавство України, і іноді вони відчувають труднощі навіть з коректним заповненням заяви, не кажучи вже про надання чітких відповідей консулу через розгубленість. Також, їм може бути складно зрозуміти вимоги до форми та структури документа, які необхідно надати в консульство чи посольство. І якщо заяву на візу можна оформити у візовому центрі на місці з працівником центру (якщо він присутній при консульстві чи посольстві), то документи у них оформити неможливо, їх необхідно збирати (комплектувати) до подання документів на візу. А якщо документи складені українською мовою, то візовий центр не зрозуміє, що в них написано - вони не знають української мови. Через ці причини існує великий відсоток відмов у видачі візи.
Наша мета - наша відмінність від консульства, посольства!
Ми хочемо допомогти ЛЮДЯМ, які потребують нашої допомоги, щоб вони - іноземці чи особи без громадянства, що дотримуються законів, отримали візу для в'їзду в Україну та мали можливість розвивати свій бізнес.
Як досягти мети?
Мети досягають ті, хто спрямовує свої наміри та дії до їх досягнення. Замовте консультацію зараз, і ми разом почнемо досягати вашої мети - створення успішного бізнесу в Україні.
Юридична компанія ЄВРОВЕКТОР
ЯКЩО ВИ НЕ МАЄТЕ ПІДСТАВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ Д В УКРАЇНУ - ДЕТАЛЬНІШЕ
Бажаємо Вам успіхів!