ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ЄВРОВЕКТОР
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння

Віза типу D в Україну на підставі возз’єднання сім’ї з особами, які мають посвідку на тимчасове проживання в Україні

Комплекс послуг з юридичного супроводу процедури отримання візи D-15 в Україну. Зміст послуг:

Термінологія:

-Віза типу D - дозвіл, необхідний для в'їзду на територію України для отримання документів для тимчасового або постійного проживання в Україні, та оформляється у вигляді візової етикетки, яка вклеюється в сторінку паспорта іноземця або особи без громадянства.

- Віза D-15 — код візи, яка позначає підставу для возз'єднання сім'ї з особами, які мають посвідку на тимчасове проживання в Україні. Претендентами на візу D-15 можуть бути іноземці та особи без громадянства, що є членами сім'ї (один з подружжя, діти до 18 років, а також непрацездатні близькі родичі) іноземця або особи без громадянства, який на законних підставах отримав посвідку на тимчасове проживання в Україні.

- Юридичне асистування процедури отримання іноземцем або особою без громадянства довгострокової візи в Україну на підставі возз'єднання сім'ї з особами, які в період перебування в Україні з будь-яких підстав отримали посвідку на тимчасове проживання в Україні - це юридична консультація, оформлення необхідних документів та організація юридичних процесів на всіх етапах отримання іноземцем візи в Україну, та супровід процедури в'їзду в Україну. Юридичне асистування залежно від індивідуальних особливостей, кожного випадка може включати консультацію та організаційно-процедурну складову.

Консультація може розкривати питання про:

- порядок отримання візи дітям іноземця або особи без громадянства у випадку возз'єднання сім'ї іноземця з особами, які мають посвідку на тимчасове проживання в Україні;

- порядок отримання довгострокової візи в Україну непрацездатним близьким родичам іноземця або особи без громадянства у випадку возз'єднання сім'ї іноземця з особами, які мають посвідку на тимчасове проживання в Україні;

- перелік документів, необхідних для отримання візи в Україну;

- порядок запису в візовий центр, консульство/посольство;

- порядок подачі візової анкети і документів для отримання візи;

- скільки днів розглядається клопотання для отримання візи;

- коли потрібно надати паспорт для вклеювання візи;

- що потрібно перевірити в візовій етикетці;

- коли можна здійснювати в’їзд в Україну;

- які документи необхідно підготувати для отримання дозволу на в’їзд в України при перетині кордону;

- на які питання ви маєте знати відповіді при отриманні візи і при здійснені перетину кордону;

- які підстави, дії чи слова іноземця можуть стати підставою для рішення Прикордонної служби про заборону у в’їзді в Україну, навіть при наявності візи в Україну на возз'єднання з сім’ї з близьким родичем;

- що важливо знати при перебуванні в Україні, щоб іноземця не повернули (депортували) з України;

- інші важливі питання, які впливають на рішення при отриманні візи, в’їзді в Україну, та законного перебування чи проживання в Україні.

Організаційно-процедурна складова може включати:

- юридичне асистування комплектування пакета документів для отримання візи Д 15 для возз'єднання сім'ї іноземця з особами (близькими родичами), які мають посвідку на тимчасове проживання в Україні: перевірка наявних у іноземця документів, юридичний супровід отримання відсутніх документів - надання інформації про назву необхідних документів та як їх отримати, після отримання документів іноземцем - здійснення перевірки цих документів на відповідність законодавству України про порядок отримання візи, юридичний супровід завірення документів уповноваженими особами, якщо це вимагається законодавством України, розробка юридичних документів у разі потреби;

- юридичне асистування при заповненні візової анкети;

- надання юридично значущих інструкцій під час подання документів на візу до візового центру або до консульства/посольства України;

- юридичне вивчення інформації у візовій етикетці (після отримання візи) щодо юридичних помилок (помилка, помічена у міграційній службі, призведе до відмови у видачі тимчасової посвідки на проживання в Україні);

- юридичне асистування під час здійснення в'їзду в Україну після отримання візи - надання юридично значущих інструкцій при комплектації документів для в'їзду в Україну після отримання візи, а також інформації про важливі питання, які можуть мати негативні наслідки при перетині кордону.

Порядок здійснення замовлення та надання послуг з супроводу процедури отримання іноземцем візи Д-15 на підставі возз'єднання сім'ї з особами, які мають посвідку на тимчасове проживання в Україні:

Комплекс послуг складається з двох частин: попередня юридична консультація та юридичне асистування процедури отримання візи Д в Україну. Замовлення послуг здійснюється в наступному порядку:

1. Замовлення послуги попередньої консультації з отримання візи Д в Україну. Дана консультація необхідна для визначення необхідності в отриманні візи за возз'єднанням сім'ї та визначення наявності обмежень у іноземця або особи без громадянства в отриманні візи в Україну.

2. Замовлення послуги з юридичного асистування у процесі отримання візи в Україну.

1. Порядок надання послуги попередньої юридичної консультації з отримання візи Д в Україну на підставі возз'єднання сім'ї з особами, які мають посвідку на тимчасове проживання в Україні:

а) після здійснення замовлення послуги попередньої консультації компанія зв'язується з замовником по телефону або месенджерами (Viber, WhatsApp, Telegram, Zoom, Skype, Wechat);

б) компанія проводить попередню консультацію: задає питання, що стосуються виконання послуги, вивчає документи замовника і визначає необхідність в отриманні візи, наявність обмеження, заборони, інші фактори, які не дозволяють або ускладнюють на даному етапі отримання іноземцем візи в Україну. У випадку, якщо після вивчення виявиться, що вам не потрібно отримувати візу або є обмеження, заборони та інші фактори, які не дозволять отримати візу в Україну або в'їхати в Україну, то міграційний спеціаліст запропонує вам оптимальний варіант досягнення вашої мети.

2. Порядок надання послуги з юридичного асистування процедури отримання іноземцем візи Д-15 в Україну!

Після замовлення послуги юридичного асистування процедури отримання візи Д в Україну компанія зв'язується з вами та здійснює всі дії, описані в терміні "юридичне асистування при процедурі отримання візи за возз'єднанням сім'ї", здійснює повне юридичне супроводження процедури отримання візи в Україну до моменту в'їзду іноземця в Україну.

Увага!

В'їзд в Україну не за інструкцією у більшості випадків тягне за собою повернення іноземця за його рахунок у країну постійного перебування.

Документи, необхідні для отримання юридичної консультації для отримання іноземцем візи Д в Україну:

1) скан паспорта для виїзду за кордон іноземця;

2) одна кольорова фотографія в електронному форматі;

3) у випадку, якщо іноземцю вже відмовляли в видачі візи в Україну, додатково надати скани всіх рішень про відмову в видачі візи. Додаткові документи або інформація, які необхідно надати згідно законодавства України та міжнародним договорам, визначаються після проведення попередньої консультації.

Підстава для відмови у видачі візи Д-15 в Україну:

1) загроза національній безпеці або охороні громадського порядку України;

2) загроза здоров'ю, захисту прав та законних інтересів громадян України та інших осіб, які проживають в Україні;

3) наявність відомостей про іноземця або особу без громадянства в базі даних осіб, яким згідно із законом заборонений в'їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду з України;

4) встановлення того, що представлений паспортний документ іноземця або особи без громадянства підроблений, пошкоджений або не відповідає встановленому зразку, або належить іншій особі;

5) представлення навмисно неправдивих відомостей або підроблених інших документів. Можливі й інші підстави згідно законодавства України.

Увага!

У випадку прийняття рішення про відмову у видачі візи консулом України або прийняття рішення про відмову у в'їзді в Україну працівником прикордонної служби, ви можете замовити послугу компанії з представництва інтересів у оскарженні незаконного рішення консула України або працівника прикордонної служби.

Перелік країн, для яких необхідно отримати візу Д в Україну, а також вартість консульського збору за відповідну візу залежно від країни громадянства замовника.

Наші переваги перед візовим центром:

Мета візового центру

Метою візового центру є отримання від вас документів, перевірка їх повноти та передача їх до консульства чи посольства України. Однак у більшості випадків працівники візового центру вимагають документи, які не передбачені законодавством України. Причина полягає в тому, що вони не юристи і не володіють українською мовою, і вивчення законодавства України не входить до їх обов'язків. При прийомі документів вони керуються сценарієм (переліком документів), який складений адміністрацією. І ймовірно, як показує практика, він часто складений некоректно. В результаті цієї недоробки в організації роботи центру працівники можуть відмовити у прийнятті документів на візу за возз’єднанням сім’ї або за іншою підставою, і іноземець змушений повернутися додому та оформляти додаткові документи для подання їх до візового центру.

Наша мета!

Передбачити всі можливі сценарії, щоб ви могли подати документи на візу з першого разу, отримати візу за возз'єднанням сім'ї та в'їхати в Україну.

Наші переваги перед консульством чи посольством України:

У теорії адміністративного права метою консульства чи посольства України, як державного органу, є здійснення видачі дозволів (віз) на в'їзд в Україну тільки законослухняним громадянам. Однак, на практиці більша частина державних службовців розглядають документи, представлені для прийняття рішення про видачу візи, як виконання процедурної формальності. Їх завдання - розглянути заяву та документи, а не надавати допомогу іноземцю чи особі без громадянства. Для подання такої заяви іноземці чи особи без громадянства повинні надати документи, передбачені законодавством України, та при необхідності пройти співбесіду з консулом України. Іноземці не знають міграційне законодавство України, і іноді вони відчувають труднощі навіть з коректним заповненням заяви, не кажучи вже про надання чітких відповідей консулу через розгубленість. Також, їм може бути складно зрозуміти вимоги до форми та структури документа, які необхідно надати в консульство чи посольство. І якщо заяву на візу можна оформити у візовому центрі на місці з працівником центру (якщо він присутній при консульстві чи посольстві), то документи у них оформити неможливо, їх необхідно збирати (комплектувати) до подання документів на візу. А якщо документи складені українською мовою, то візовий центр не зрозуміє, що в них написано - вони не знають української мови. Через ці причини існує великий відсоток відмов у видачі візи.

Наша мета - наша відмінність від консульства, посольства!

Ми хочемо допомогти ЛЮДЯМ, які потребують нашої допомоги, щоб вони - іноземці чи особи без громадянства, що дотримуються законів, отримали візу для в'їзду в Україну та возз'єдналися зі своєю сім'єю, з близькими ЛЮДЬМИ, які їх чекають. Цей комплекс послуг був розроблений саме для того, щоб максимально бути поруч з іноземцем та зробити усе від нас залежне, щоб, не зважаючи на всі існуючі недоліки нашої держави - України при організації процедури видачі віз іноземцям та особам без громадянства, іноземці отримали максимальну підтримку нашої компанії та здійснили свій запланований в'їзд в Україну.

Як досягти мети?

Мети досягають ті, хто спрямовує свої наміри та дії до їх досягнення. Замовте консультацію зараз, і ми разом почнемо досягати вашої мети - возз'єднання з сім'єю.

Юридична компанія ЄВРОВЕКТОР

ЯКЩО ВИ НЕ МАЄТЕ ПІДСТАВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ Д В УКРАЇНУ - ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Бажаємо вам успіхів!

Замовляли нашому директору послугу для отримання візи його дружині. Сервіс 10 з 10. Допомогли все зробити як найкраще
Відповісти
Jakie są terminy rozpatrzenia wniosku o otrzymanie wizy D-15 do Ukrainy?
Відповісти
YakovL, Ordinarily up to 10 working days or up to 5 working days
Відповісти
مرحبا! شكرًا لك على مساعدتي في إنجاز تأشيرتي. حصلت على تأشيرة دخول في باكسيتان
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Віза Д - 15 в Україну на підставі возз'єднання сім'ї з іноземцем, що отримав посвідку на тимчасове проживання

Артикул CV4-03-12
Актуальна
14 200 грн
17 230 грн
Порівняти
Зміст послуги
Мова консультації
Підстави отримання Візи в Україну
Характеристики
Назва Віза Д - 15 в Україну на підставі возз'єднання сім'ї з іноземцем, що отримав посвідку на тимчасове проживання в Україні: усна консультація, підготовка документів для отримання Візи Д - 15 в Україну. Код послуги CV4-03-12
Послугу надає Юридична компанія ЄВРОВЕКТОР
Зміст послуги усна консультація, підготовка документів для отримання Візи Д - 15 в Україну
Підстави отримання Візи в Україну возз'єднання сім'ї з іноземцем, що отримав посвідку на тимчасове проживання в Україні
Мова консультації українська
Відповіді, що розкриває консультація індівідуальні особливості порядку отримання візи Д в Україну, в'їзду в Україну, та отримання посвідки на проживання з підстав, що має іноземець
Розділ 2. СПЕЦИФІКАЦІЯ ЗА ЗМІСТОМ ОБРАНИХ ПОСЛУГ:
пп. 2.1 надання попередньої юридичної консультації щодо порядку отримання Візи Д в Україну
пп. 2.2 складання переліку документів і інформації, необхідних від замовника для отримання візи для возз'єднання з іноземцем, що отримав ВНЖ в Україні
пп. 2.3 вивчення наданих Замовником документів на відповідність вимогам для отримання Візи Д в Україну
пп. 2.4 здійснення перекладу необхідних документів для отримання візи на українську мову
пп. 2.6 укладення на ім'я Замовника договорів страхування і отримання полісу на 30000 євро, та полісу від COVID-19
пп. 2.7 складання заяви про оформлення візи для в’їзду в Україну
пп. 2.8 реєстрація заяви в консульстві України (запис іноземця в Консульство України на узгоджену дату)
пп. 2.9 оформлення інших документів згідно законодавства України, необхідних для дозволу при в'їзду в Україну
пп. 2.10 складання інструкції про порядок в'їзду в Україну, що на 99% підвищує шанси при наданні дозволу для в'їзду в Україну
пп. 2.11 надання Замовнику: пакету документів для отримання візи Д-15, інструкції про порядок отримання візи, перетину кордону, рекомендацій та умов перебування в Україні
Розділ 3 ДОКУМЕНТИ, ЩО ОТРИМУЄ ЗАМОВНИК:
пп. 3.20 документи необхідні для отримання візи в Україну перекладені на українську мову
пп. 3.21 Зареєстрована в Консульстві України заява на отримання візи Д 15 в Україну
пп. 3.22 страховий поліс на 30000 євро
пп. 3.23 страховий поліс від COVID -19
пп. 3.24 інструкції про порядок перетину кордону, рекомендації та умови перебування в Україні
пп. 3.25 інші документи згідно законодавства України та міжнародними договорами
Термін підготовки пакету документів від 30 хв до 16 робочих годин в залежності від завантаженності фахівців
Спосіб отримання підготовленого пакету документів в офісі компанії або поштовою службою за рахунок замовника

АЛГОРИТМ надання послуги!

ЗАМОВНИК

- вибирає послугу;

- підписує електронний договір;

- оплачує послугу;

- отримує чек про оплату послуги.


КОМПАНІЯ - відділи надання послуг та якості:

- отримує повідомлення про оплату;

- зв'язується із Замовником і уточнює деталі;

- виконує послуги;

- перевіряє якість виконаних послуг.


КОМПАНІЯ - відділ надання послуг:

- повідомляє Замовника про готовність надати замовлені послуги:

а) надає консультацію усно (у разі замовлення усної консультації);

б) висилає Замовнику на e-mail документи, що підтверджують виконання послуг (якщо це письмова консультація);

в) передає Замовнику оригінали документів, що підтверджують факт виконання послуг, зручним для клієнта способом (якщо замовлена послуга - документ(и), що складалися Виконавцем, та/або юридичний супровід певних процедур, результатом яких є отримання певних документів у третіх осіб, в тому числі, в органах влади, підприємствах, організаціях);

- отримує від Замовника інформацію/повідомлення про відповідність - усної консультації, письмової консультації, складених документів, в залежності від замовлення - замовленим послугам.


КОМПАНІЯ - відділ якості:

- уточнює у Замовника ступінь якості наданих послуг;

- нагороджує Виконавця, якщо Замовник поставив високий бал за обслуговування;

- вносить в систему якості послуг, що надаються, - доповнення, якщо Замовник визначив, що є необхідність підвищити якість послуг;

- завершення послуги.


Ми дякуємо Вам за інтерес, проявлений до нашого сервісу, і бажаємо великих успіхів!! 

Порядок здійснення замовлення і оплати!

  1. Зробіть замовлення на сайті або по телефону.
  2. Заповніть форму замовлення або назвіть менеджеру наступні данні: прізвище, ім' я, телефон, e-mail, спосіб доставки, спосіб оплати.
    • У разі заповнення форми оплати в інтернет магазині здійсніть оплату кредитною карткою через платіжні системи в privat24, Google Pay, LiqPay, WayForPay.
    • У разі замовлення по телефону після здійснення замовлення на Ваш е-mail прийде лист з рахунком на оплату, при активації якого у Вас буде можливість сплатити послуги через платіжні системи в privat24, Google Pay, LiqPay, WayForPay.
  3. Після здійснення оплати на Ваш е-mail прийде лист-квитанція з зазначенням номера Вашого замовлення.

Шановні покупці! Перевіряйте розділ СПАМ, так як повідомлення з квитанцією може потрапити в цей розділ.

Порядок здійснення доставки!

  1. Доставка результату виконаних послуг (письмової консультації) здійснюється на e-mail Замовника.
  2. Доставка результату виконаних послуг (оформлених документів) здійснюється шляхом:
  • Самовивозу - безкоштовно;
  • Новою поштою по Україні - за тарифами пошти.
  • Кур'єром до дверей - за тарифами пошти.
  • Міжнародної поштовою службою - за тарифами пошти.

Порядок здійснення гарантійних зобов'язань!

Виконавець здійснює гарантійну підтримку якості наданих послуг протягом шести місяців з моменту їх прийняття клієнтом у випадку допущення виконавцем юридичної помилки або надання ним неповного об’єму послуг згідно із замовленням клієнта. Гарантійна підтримка не розповсюджується на послуги з надання консультації з певних питань. Послуги з надання консультації надаються з урахуванням накопиченого професійного досвіду виконавця та мають виключно рекомендований характер. Виконавець не наділений повноваженнями офіційного тлумачення законодавства, відповідно до п. 2 ст. 150 Конституції України, офіційне тлумачення Конституції України та законів України відносить до компетенції Конституційного Суду України.
 

Повернення!
Послуги не можуть бути повернуті, але гроші за неякісні послуги повертаються протягом 14 календарних днів зручним способом для клієнта (готівкою, на карту Visa/MasterCard). У разі виявлення неякісних послуг, будь ласка, зверніться до відділу якості юридичної компанії EUROVECTOR за наступними контактами:

е-mail: info@evrovektor.com
тел: +380965182838

Вгору