Кількість
|
Вартість
|
||
|
Комплекс послуг с юридическим супроводом по отъезду Е визи тип С-08 или визи С-08 в Украине.
Зміст послуг:
Терминология:
- Е Виза тип С - это электронная виза, которая выезжает на расстояние без присутствий иноземца и без выдачи оригинального паспорта;
- виза тип С - визовая этикетка, которая вклеивается в сторинкуа паспорта для визы за кордон иноземца;
- Визы типа С-08 - тип визита відповідно до законодавства України проходє «навість інвестиційної діяльности в України»
Порядок здійснення замовлення послуг.
Комплекс услуг склада состоит из двух частей - юридической консультации и сопровождения процедур по оформлению инвестиционной поездки в Украину. Замовлення послуг здійснюється в наступном порядке:
1. Замовлення послуги попередньої консультації от отримання визи Е тип С-08 или визи С-08 в залежності от края громадянства иноземця.
2. Замовлення по процедуре оттирания иноземцем Визи Е тип С-08 или Визи С-08.
Увага!
Надання послуг із супроводу процедури отримання Візи без попередньої консультації не здійснюється. У разі випадкового здійснення замовлення гроші повертаються за мінусом витрат послуг банку або фінансового сервісу.
Порядок надання послуг із супроводу процедури отримання іноземцем електронної візи на підставі інвестиційної діяльності в Україні:
- Замовник надає документи, зазначені в розділі «Документи і інформація, які повинен надати Замовник ..».
- Виконавець протягом строків, визначених в характеристиці послуг, здійснює супровід процедури отримання іноземцем Е візи по інвестиції в Україні.
- Виконавець відправляє результати послуг ( Е візу через інвестиції в Україні, пакет документів та інструкцію про порядок в'їзду і перебування іноземців в Україні) міжнародної посилкою на адресу Замовника.
- Замовник відповідно до порядку і протягом термінів, зазначених в інструкції, здійснює в'їзд в Україну.
Порядок надання послуг із супроводу процедури отримання іноземцем візи на підставі інвестиційної діяльності в Україну у вигляді етикетки, вклеєною в сторінку паспорта для виїзду за кордон іноземця:
- Замовник надає документи, зазначені в розділі «Документи і інформація, які повинен надати Замовник ..»
- Виконавець протягом строків, визначених в характеристиці послуг, здійснює оформлення документів для оформлення візи, записує замовника в консульство України для подачі документів на інвестиційну візу в Україну і складає інструкцію про порядок отримання візи, в'їзду і перебування іноземців в Україні.
- Виконавець відправляє пакет документів на отримання інвестиційної візи в Україні та інструкцію через міжнародну поштову службу на адресу Замовника.
- Замовник виконує приписи, зазначені в інструкції, і в залежності від країни перебування здійснює один із способів подачі документів для отримання інвестиційної візи в Україну:
1) оплачує консульський збір і відправляє пакет документів разом з паспортом для виїзду за кордон в консульство України або в його акредитований центр;
2) оплачує консульський збір і подає особисто пакет документів разом з паспортом для виїзду за кордон в консульство України.
- Замовник після отримання візи згідно з порядком і протягом термінів, зазначених в інструкції, здійснює в'їзд в Україну.
Увага!
В'їзд в Україну не за інструкцією в більшості випадків тягне за собою повернення іноземця за його рахунок в країну постійного перебування.
Документи і інформація, які повинен надати Замовник для супроводу процедури отримання іноземцем електронної візи через інвестиційну діяльність або інвестиційної Візи в Україну у вигляді етикетки, вклеєною в сторінку паспорта для виїзду за кордон:
1) скан паспорту для виїзду за кордон іноземця (паспортний документ) повинен відповідати наступним вимогам:
- бути дійсним не менше трьох місяців після задекларованої дати виїзду з території України;
- містити не менше двох вільних сторінок;
- терміном дії не більше 10 років;
2) одна кольорова фотокартка розміром 35 х 45 міліметрів (у форматі jpg);
3) документ, що підтверджує інвестиційну діяльність в Україні (за наявності);
4) документи, що підтверджують наявність достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування і для повернення до держави іноземця;
5) дати Візи (від .. до ..);
6) адресу в країні перебування для отримання міжнародної пошти.
7) у разі якщо іноземцю вже відмовляли у видачі візи в Україну, додатково надати скани всіх рішень про відмову у видачі візи.
Можливо і додаткові документи або інформацію, які необхідно надати відповідно до законодавства України і міжнародних договорів.
Підстава для відмови у видачі віз:
1) загрози національній безпеці або охорони громадського порядку України;
2) загрози здоров'ю, захисту прав і законних інтересів громадян України та інших осіб, які проживають в Україні;
3) наявність відомостей про іноземця або особу без громадянства в базі даних осіб, яким відповідно до закону заборонено в'їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду з України;
4) встановлення того, що представлений паспортний документ іноземця або особи без громадянства підроблений, зіпсований або не відповідає встановленому зразку або належить іншій особі;
5) подання завідомо неправдивих відомостей або підроблених інших документів.
Можливі й інші підстави відповідно до законодавства України.
Увага!
У разі прийняття рішення про відмову у видачі візи Консулом України або прийняття рішення про відмову у в'їзді в Україну працівником прикордонної служби Ви можете також замовити послугу компанії з представництва Ваших інтересів в оскарженні незаконного рішення Консула України або працівника прикордонної служби. Детальніше..
Перелік країн, для яких необхідно отримати
- візу Е тип С-08 або Візу С-08 в Україні, а також вартість Консульського збору за відповідну візу в залежності від країни громадянства Замовника.
Мети досягає той, хто спрямовує свій намір і всі свої дії до її досягнення.
Бажаємо активного наміру і дій в досягненні Вашої мети.
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ЄВРОВЕКТОР"