ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ЄВРОВЕКТОР
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння

Віза С в Україну - документи, вартість послуги, строки оформлення, процедура отримання послуги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Короткострокова віза в Україну (визи С) — це дозвіл, який дає змогу іноземцям та особам без громадянства перебувати на території України строком на 90 днів протягом 180 днів. Візи безпеки З великою ймовірністю необхідно вказати кількість в'їздів в Україну з чітким зазначенням терміну документів.

Кому потрібна віза С

Юридична компанія ЄВРОВЕКТОР пропонує своїм клієнтам послуги з доставки та підтвердження візитів для перевезення, діяльності в галузі науки, туризму та іншого. Звертайтесь до нас за консультацією та додатковою консультацією!

З якою метою та кому потрібна віза С:

• приїзд до рідних/близьких;

• туристичні подорожі;

• робота у ЗМІ;

• робота з волонтерськими, благодійними чи гуманітарними організаціями;

• бізнес зустрічі/робота з бізнесом;

Що робити, якщо відмовили в отриманні короткострокової візи?

Повний перелік документів, які необхідно подати іноземцям для кожної конкретної підстави залежно від мети перебування. і регламент оформлення короткострокової візи знаходиться в Постанові Кабінету Міністрів України №118 від 1 березня 2017 року «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію». Окрім цього до важливих законодавчих актів в цьому питанні варто віднести: Постанову Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2013 року № 884 «Про затвердження Порядку підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України і виїзду за її межі та визначення розміру такого забезпечення». Втім, як показує практика, навіть за наявності усіх передбачених законом документів, можливі відмови через недостатність доказів.

Причини для відмови можуть бути різні, наприклад: відсутність доказів, що підтверджують мету запланованого перебування в Україні іноземця або особи без громадянства або відсутність в іноземця або особи без громадянства дійсного поліса медичного страхування за умови можливості його оформлення на території держави, в якій подається відповідне візове клопотання або навіть загроза забезпеченню охорони здоров’я, захисту прав і законних інтересів громадян України та інших осіб, що проживають в Україні.

Якщо Вам відмовили у наданні короткострокової візи в Україну, то оскарження рішення про відмову здійснюється в наступному порядку:

1. Звернутися до ЮК “ЄВРОВЕКТОР” та замовити послугу «Попередня консультація з питань оскарження рішення про відмову в наданні візи типу С в Україну».

2. На консультації з фахівцями ЮК “ЄВРОВЕКТОР” надати всі документи, які були подані для отримання візи, розповісти всі деталі щодо процедури подання та співбесіди з консульськими працівниками (якщо така бесіда була).

3. По завершенню консультації замовити послугу – «Юридичний супровід оскарження рішення МЗС про відмову в наданні відповідної візи в Україну».

4. Після замовлення послуги, юристи підготують відповідні запити та звернення і оскарження, а у разі повторної відмови подадуть відповідну заяву та матеріали до суду.

Якщо виконати всі ці рекомендації та повністю слідувати інструкціям, які Вам рекомендують фахівці з візового права, то питання оскарження виявиться легким.

Відмову може отримати абсолютно будь-яка особа чи іноземець. Це пов’язано з протидією нелегальній міграції. Іноземці з країн так званого «міграційного ризику», тобто з тих, де надто складна для життя економічна ситуація або у якій відбуваються воєнні дії тощо, часто використовують візу в Україну для того, щоб назавжди покинути країну свого походження.

Як оскаржити відмову в наданні короткострокової візи?

Процес оскарження відмови в наданні короткострокової візи може варіюватися в залежності від ситуації, обставин, підтипу візи. Для початку процесс оскарження можна розпочати з подання апеляції до уповноваженого органу, що розглядає звернення про оформлення візи, для оскарження рішення про відмову. Якщо апеляція в дипломатичну установу не дасть результатів, тоді ефективним є пряме звернення до судової інстанції. Як правило, під час судового розгляду, суд виносить рішення на користь позивача. Але варто враховувати той факт, що для того, аби подавати на оскарження відмови, треба мати достатню аргументацію та доказів.

Причин для відмов в наданні короткострокової візи дуже багато. Це може бути, наприклад, відсутність в іноземця або особи без громадянства достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування і для повернення до держави походження або транзиту до третьої держави чи можливості отримати достатнє фінансове забезпечення у законний спосіб на території України. В даній причині, мова йде про те, що у особи відсутнє достатнє фінансове забезпечення і є ризик що особа не має змоги фінансово забезпечити своє перебування або повернення. Така причина є достатньо вмотивованою з боку дипломатичної установи за для відмови в наданні візи.

Для ефективного оскарження відмови в наданні транзитної візи варто виконати наступні кроки:

1. Оформити послугу попередньої консультації в ЮК «ЄВРОВЕКТОР» до візового спеціаліста. Підготувати завчасно повний пакет документів, які були подані для отримання візи та надати на аналіз спеціалісту.

2. По завершенню ознайомчої консультації одразу приступайте до замовлення послуги юридичного супроводу процедури оскарження у відмові в наданні короткострокової візи. Фахівець підготуєте детальний план дій, оформить та подасть необхідні звернення, запити, а за необхідності і матеріали до суду. Полегшення процедури оскарження рішення про відмову в наданні візи може наявність кваліфікованого фахівця, який може не тільки проконсультувати, а й надати допомогу на всіх етапах.

Юрист, який буде надавати Вам консультацію та юридичний супровід, буде відштовхуватись від будь-яких деталей: під тип візи, громадянство особи, міжнародні фактори тощо. Найчастіше, в процесі оскарження, ми отримуємо позитивний результат ще на стадії адміністративного оскарження в дипломатичній установі яка і розглядала питання про надання візи. Оскарження відмови не дає жодних гарантій, що візове клопотання розглянути повторно. У випадку, коли апеляційний лист не дав результатів і клопотання не розглянули повторно, візовий збір (як і при відмові у оформленні візи) не повертається. Так, якщо у Вас є сумніви щодо відповідності вимогам законодавства поданих документів, краще звертатись за оформленням візи повторно. Це значно заощадити час. Однак, врахуйте, що при повторному зверненні потрібно усунути ті недоліки, які стали причиною відмови раніше та повторно оплатити консульський збір. В інших випадках, у разі відмови в задоволенні скарги в установі, звертаємося до суду в порядку адміністративного судочинства.

 

Чи можливо подати повторно документи для отримання візи у разі відмови в наданні візи в Україну?

Звичайно, що у разі, якщо Ви отримали відмову в наданні короткострокової візи, можна подати повторну заявку.


Якщо ми говоримо про короткострокову візу, то досить частою підставою для відмови в оформленні візи та скасування візи є відсутність в іноземця або особи без громадянства достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування і для повернення до держави походження. Тобто уповноважений орган який розглядає питання про надання візи, немає чіткої впевненості про фінансову забезпеченість особи. Також, досить детально розглядають заявки на отримання віз для громадян країн де діють карантинні обмеження, поширені випадки тероризму або підвищена криміногенна обстановка. Як правило, до розгляду таких заяв долучають представників з Міністерства Охорони Здоров’я або Міністерства Внутрішніх Справ чи Служби Безпеки Україн. Тож, у випадку якщо Вам відмовили в наданні візи в Україну і у рішенні про відмову в наданні візи вказаний цей або інший пункт, який ви не розумієте, то для повторного подання візового клопотання з урахуванням виправлення недоліків слід виконати наступні кроки:

  1. Звернутися до ЮК “ЄВРОВЕКТОР” та замовити попередню консультацію у юриста з метою повного юридичного аналізу документів та всієї процедури оформлення візи. Для консультації варто підготувати підготуйте повний пакет документів, які Ви подавали для отримання візи, а також рішення про відмову в наданні візи.
  2. Спеціаліст компанії детально проаналізує рішення про відмову в наданні візи в Україну, документи, що були подані разом з візовим клопотанням, візове клопотання, а також обговорить з Вами щодо співбесіди з візовим центром (якщо така була). Після всього, запропонує певний план дій з урахуванням вивченого: або повторне подання з виправленням недоліків, або оскарження відмови у наданні візи, або подання позову до суду.
  3. Ну і відповідно, по завершенню консультації та отримання інструкій, замовити юридичний супровід процедури - повторного подання документів на візу, або процедури апеляції відмови в наданні візи, або оскарження в судовому порядку в залежності від рішення, що приймає іноземець в процесі консультації.

Поширеними також є випадки, коли іноземець подає передбачений законом перелік документів, однак під час співбесіди в посольстві/консульстві не може пояснити мету свого візиту або ж мета, яку ця особа озвучила не відповідає тій, що зазначена в документах. У таких випадках очевидною є недобросовісність і, як наслідок, такі іноземці отримують відмову саме на підставі пункту 8.

 

 

Чи можна подати документи повторно на короткострокову візу без оскарження рішення про відмову в наданні візи?

Якщо після детального аналізу всіх поданих документів, а також ознайомленням з рішенням про відмову були усунені всі недоліки, то можна без оскарження повторно подати документи на отримання короткострокову візу.

Однак, перед повторною подачею документів варто врахувати те, що Ви можете не виправити причину, по якій отримали відмову, або зовсім не зрозуміти реальну проблему. І при повторній подачі, Ви втрачаєте не тільки зайвий час, а і кошти. По-перше це подорож в обидві сторони до відповідного дипломатичного представництва для подання повторного пакету документів. По-друге, повторна сплата Консульського збору. По-третє, втрата цього часу не поповнюється, а час кожної людини має певну ціну. Тому навіть перед повторною подачею, без оскарження, рекомендується звернутися до візового спеціаліста в ЮК «ЄВРОВЕКТОР» і відпрацювати та проаналізувати всі обставини та фактории відмови. Порядок звернення за послугами:

1. Записатися на отримання послуги попередньої консультації юриста. На консультацію важливо підготувати всі документи, які подавалися на візу, а також повідомлення про відмову.

2. Разом з юристом обговоріть план дій та оформіть процедуру юридичного супроводу отримання візи. Юрист може знайти і виправити недоліки або підготувати необхідні запити та звернення до адміністративних установ.

3. У разі, якщо відмова була необгрунтована, то юрист допоможе подати відповідний позов до суду і буде захищати Ваші інтереси в судовому порядку.

Враховуйте, що правила і процедури можуть різнитися в залежності від конкретного консульства або посольства, а також від під типу візи. Прикладом є той факт, що одне консульство приймає документи на візу особисто, а інше через візовий центр. В одному можливо здійснити запис на послугу на обрану дату, а в іншому необхідно прийти до посольства, консульства та в порядку живої черги звертатися за будь-якою послугою.

 

 

Скільки часу займає оскарження рішення про відмову в наданні короткострокової візи?

Почнемо з термінів розгляду апеляції на оскарження. За законодавством вони не повинні перевищувати 10 днів. Але, враховуючи всі обставини, фактори, то у оскарженні може бути відмовлено. Тоді Ви вже маєте право спробувати повторно подати документи на візу. Звертаючись до закону, можна стверджувати, що термін розгляду документів може досягати 30 робочих днів.

Також варто нагадати про те, що до деяких категорій громадян можуть застосувати співбесіди та більш серйозні перевірки. Якщо громадянин або особа, що постійно проживає в країні, де мають місце збройні конфлікти, терористичні акти, епідемії та інші чинники, що можуть нести загрози національній безпеці, охороні громадського порядку, забезпеченню охорони здоров’я, захисту прав і законних інтересів громадян України та інших осіб, що проживають в Україні.

У разі відмови в наданні короткострокової візи, Ви маєте право на отримання візи в пункті пропуску через державний кордон. Немає сенсу очікувати розгляду апеляції в пункті пропуску. Краще повернутись до країни свого постійного проживання і очікувати вже там відповіді. Крім того, іноді неможливо виправити зауваження Департамента консульської служби МЗС або представництва МЗС, що відмовили Вам у візі. Якщо Ваші права були порушені цими органами, подання апеляції може бути одним з варіантів, який дозволить вирішити питання отримання візи швидше, ніж інші варіанти оскарження.

В будь-якому випадку Вам варто звернутися до «ЮК ЄВРОВЕКТОР» і залучитися юридичною підтримкою. Вас будуть супроводжувати на всіх етапах отримання візи: від подання документів до судового оскарження данного рішення. І це не тільки може суттєво заощадити Ваш час, сили та нерви, але й в декілька разів збільшить шанс на отримання візи або успішному оскарженню відмови в наданні візи.

 

Звертайтеся до нашої команди за юридичними послугами, віртуозність послуг з оформленням візи становитиме 1300 гривень. Ми будемо раді співпрацювати з вами!

 

Вгору