Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Віза С-04 - перевезення вантажів і пасажирів в/з Україну
 

Якщо Ви іноземець чи особа без громадянства, та Вам необхідно отримати візу С в Україну, Вам дуже пощастило, ми – запропонуємо Вам найлегший спосіб це зробити. Спеціалісти ЮК ЄВРО-ВЕКТОР вивчають міграційне та міжнародне право, та практикують у наданні послуг в сфері міграції з 2008 року, тобто мають величезний досвід у цих питаннях.
Наші послуги складаються з двох сервісів – усна консультація з питань отримання Візи С в Україну (інформаційна Візова підтримка) і комплекс послуг: усна консультація, підготовка документів для отримання Візи типу С в Україну, супровід подання документів до Консульства*.

Перший сервіс: усна консультація з питань отримання Візи С в Україну (інформаційна Візова підтримка):

ця послуга допоможе Вам розібратися, чи потрібна Вам Віза С, який перелік документів подається на отримання Візи, надається інформація - адреса консульської установи, вартість візи С з Вашої країни, терміни оформлення отримання візи в Україну, порядок в’їзду в Україну при наявності візи С, порядок продовження візи С у разі потрібності, а також порядок оскарження відмови в отриманні Візи.

Другий сервіс: усна консультація, підготовка документів для отримання Візи типу С в Україну, супровід подання документів до Консульства*.

До цього сервісу входить: все, що входить в послугу «усна консультація з питань отримання візи С в Україну», та на додаток - підготовка документів для отримання Візи С в Україну, запис замовника до посольства на певний час, консалтинговий супровід замовника до Консульської установи при поданні заяви та отриманні візи, інструкція про порядок перетину кордону, про строки перебування в Україні та інші важливі поради міграційних адвокатів компанії щодо комфортного перебування в Україні, он-лайн підтримка Замовника у разі необхідності внесення корекції в процедуру подання документів, та доведення справи до логічного завершення. Цей сервіс для людей, які не мають часу на пригоди при отриманні послуг в державних установах України, на 90% ми все зробимо за Вас. Ми складемо необхідні заяви, анкети, здійснимо переклад документів з іноземного на українську мову, укладемо договори страхування від імені іноземця, завіримо необхідні документи нотаріально, відправимо Вам готовий пакет документів з інструкціями до застосовування на зручну для Вас адресу. Вам залишиться – прийти в Консульську установу в зазначений день, сплатити консульський збір за отримання візи і подати пакет документів, які ми Вам підготували. А у разі відмови в прийняті документів робітниками консульської установи, ми в он-лайн режимі владнаємо це питання. Підготовка документів займає від одного робочого дня, після чого ми здійснимо запис (реєстрацію) на зручний для Вас час для подачі документів в консульську установу. Строк розгляду заяви робітниками консульської установи на отримання візи С в Україну складає від 1 робочого дня. Справжній етап виконання послуги нами – забезпечує юридичну точність та абсолютну впевненість для Вас при отриманні візи.
Бажаємо Вам успіхів!

 

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Віза С-04 - перевезення вантажів і пасажирів в/з Україну: юридична консультація з питань отримання Візи C-04 в Україну. Код послуги CV5-04-00

Артикул CV5-04-00
Актуальна
1 300 грн
1 885 грн
Зміст послуги
Вік
Термін дії візи
Характеристики
Назва Віза С-04 - перевезення вантажів і пасажирів в/з Україну: юридична консультація з питань отримання Візи C-04 в Україну. Код послуги CV5-04-00
Послугу надає юридична компанія ЄВРО-ВЕКТОР
Форма взаємовідносин на договірних умовах
Зміст послуги юридична консультація з питань отримання Візи C-04 в Україну
Розділ 1. СПЕЦИФІКАЦІЯ ЗА ЗМІСТОМ ОБРАНИХ ПОСЛУГ:
пп. 1.1 надання усної консультації з питань отримання візи - С в Україну на підставі запрошення комерційної організації
пп. 1.2 надання переліку документів необхідних для отримання візи в Україну
Термін надання послуг протягом 2 робочих годин з моменту отримання оплати

АЛГОРИТМ надання послуги!

ЗАМОВНИК

- вибирає послугу;

- підписує електронний договір;

- оплачує послугу;

- отримує чек про оплату послуги.


КОМПАНІЯ - відділи надання послуг та якості:

- отримує повідомлення про оплату;

- зв'язується із Замовником і уточнює деталі;

- виконує послуги;

- перевіряє якість виконаних послуг.


КОМПАНІЯ - відділ надання послуг:

- повідомляє Замовника про готовність надати замовлені послуги:

а) надає консультацію усно (у разі замовлення усної консультації);

б) висилає Замовнику на e-mail документи, що підтверджують виконання послуг (якщо це письмова консультація);

в) передає Замовнику оригінали документів, що підтверджують факт виконання послуг, зручним для клієнта способом (якщо замовлена послуга - документ(и), що складалися Виконавцем, та/або юридичний супровід певних процедур, результатом яких є отримання певних документів у третіх осіб, в тому числі, в органах влади, підприємствах, організаціях);

- отримує від Замовника інформацію/повідомлення про відповідність - усної консультації, письмової консультації, складених документів, в залежності від замовлення - замовленим послугам.


КОМПАНІЯ - відділ якості:

- уточнює у Замовника ступінь якості наданих послуг;

- нагороджує Виконавця, якщо Замовник поставив високий бал за обслуговування;

- вносить в систему якості послуг, що надаються, - доповнення, якщо Замовник визначив, що є необхідність підвищити якість послуг;

- завершення послуги.


Ми дякуємо Вам за інтерес, проявлений до нашого сервісу, і бажаємо великих успіхів!! 

Порядок здійснення замовлення і оплати!

 1. Зробіть замовлення на сайті або по телефону.
 2. Заповніть форму замовлення або назвіть менеджеру наступні данні: прізвище, ім' я, телефон, e-mail, спосіб доставки, спосіб оплати.
  • У разі заповнення форми оплати в інтернет магазині здійсніть оплату кредитною карткою через платіжні системи в privat24, Google Pay, LiqPay, WayForPay.
  • У разі замовлення по телефону після здійснення замовлення на Ваш е-mail прийде лист з рахунком на оплату, при активації якого у Вас буде можливість сплатити послуги через платіжні системи в privat24, Google Pay, LiqPay, WayForPay.
 3. Після здійснення оплати на Ваш е-mail прийде лист-квитанція з зазначенням номера Вашого замовлення.

Шановні покупці! Перевіряйте розділ СПАМ, так як повідомлення з квитанцією може потрапити в цей розділ.

Порядок здійснення доставки!

 1. Доставка результату виконаних послуг (письмової консультації) здійснюється на e-mail Замовника.
 2. Доставка результату виконаних послуг (оформлених документів) здійснюється шляхом:
 • Самовивозу - безкоштовно;
 • Новою поштою по Україні - за тарифами пошти.
 • Кур'єром до дверей - за тарифами пошти.
 • Міжнародної поштовою службою - за тарифами пошти.

Порядок здійснення гарантійних зобов'язань!

Виконавець здійснює гарантійну підтримку якості наданих послуг протягом шести місяців з моменту їх прийняття клієнтом у випадку допущення виконавцем юридичної помилки або надання ним неповного об’єму послуг згідно із замовленням клієнта. Гарантійна підтримка не розповсюджується на послуги з надання консультації з певних питань. Послуги з надання консультації надаються з урахуванням накопиченого професійного досвіду виконавця та мають виключно рекомендований характер. Виконавець не наділений повноваженнями офіційного тлумачення законодавства, відповідно до п. 2 ст. 150 Конституції України, офіційне тлумачення Конституції України та законів України відносить до компетенції Конституційного Суду України.
 

Повернення!
Послуги не можуть бути повернуті, але гроші за неякісні послуги повертаються протягом 14 календарних днів зручним способом для клієнта (готівкою, на карту Visa/MasterCard). У разі виявлення неякісних послуг, будь ласка, зверніться до відділу якості юридичної компанії EUROVECTOR за наступними контактами:

е-mail: control.dept@evrovektor.com
тел: +380965182838

Вгору