ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ЄВРОВЕКТОР
UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари для порівняння

Юридична консультація по отриманню постійної посвідки на проживання в Україні!
Якщо Ви іноземець або особа без громадянства, і Вам необхідно отримати постійну посвідку на проживання в Україні, Вам дуже пощастило, ми - запропонуємо Вам найлегший спосіб це зробити. Дана юридична консультація забезпечить Вам економію і за часом, і по коштах. Вам не доведеться повертатися додому неодноразово - за документами, які від Вас вимагатимуть чиновники, ми передбачимо всі їхні вимоги, і цей процес для Вас буде абсолютно легким.

Фахівці ЮК ЄВРО-ВЕКТОР вивчають міграційне та міжнародне право і практикують надання послуг в сфері міграції з 2008 року. Для отримання юридичної консультації Вам не потрібно відвідувати наші офіси, ми надамо її в письмовій або в усній формі дистанційно. Консультація може включати від одного до шести сервісів.

Перший сервіс - усна юридична консультація *.

В цей сервіс входить: вивчення Вашої мети і обставин, визначення підстави для подачі документів на ПМП, надання усної інформації про перелік заходів і форми документів, необхідних в Вашому випадку для отримання постійного виду на проживання, згідно міграційного права України, а також міжнародним договорам, укладеним між Україною та державою Вашого походження.

Другий сервіс - усна і письмова спрощена юридична консультація **.

В цей сервіс входить: вивчення Вашої мети і обставин, визначення підстави для подачі документів на ПМП, надання письмової інформаціїпро перелік заходів і форми документів, необхідних в Вашому випадку для отримання постійного виду на проживання, згідно міграційного права України, а також міжнародним договорам, укладеним між Україною та державою Вашого походження.

Третій сервіс - аналіз документів і усна юридична консультація ****.

В цей сервіс входить: вивчення Вашої мети і обставин, визначення підстави для подачі документів на ПМП, надання замовнику переліку необхідних документів, вивчення наданих замовником документів для подачі на отримання постійної посвідки на проживання, надання замовнику усної інформації про перелік додаткових заходів, необхідних для завершення формування пакету документів, переліку необхідних змін в документи або про відповідність цих документів міграційному та міжнародному законодавству, і готовності їх для успішного подання на отримання ПМП в Україні.

Четвертий сервіс - аналіз документів і експертний висновок *****.

В цей сервіс входить: вивчення Вашої мети і обставин, визначення підстави для подачі документів на ПМП, надання замовнику переліку необхідних документів, вивчення наданих замовником документів, надання замовнику письмової інформації - юридичного експертного висновку, про перелік додаткових заходів, необхідних для завершення формування пакета документів, переліку необхідних змін в документи або про відповідність цих документів міграційному та міжнародному законодавству, готовності їх для успішної подачі на отримання ПМП в Україні.

П'ятий сервіс - аналіз документів, експертний висновок, формування пакету ******.

В цей сервіс входить: вивчення Вашої мети і обставин, визначення підстави для подачі документів на ПМП, надання замовнику переліку необхідних документів, вивчення наданих замовником документів, надання замовнику письмової інформації - юридичного експертного висновку, про перелік додаткових заходів, необхідних для завершення формування пакета документів, переліку необхідних змін в документи, приведення пакету документів у відповідність з міграційним та міжнародним законодавством. Цей сервіс максимально оптимальний! Ми складемо необхідні заяви, анкети, здійснимо переклади документів з іноземної на українську мову, укладемо договори страхування від імені іноземця, завіримо необхідні документи нотаріально, оплатимо державне мито і відправимо Вам готовий пакет документів з інструкцією із застосування на будь-яку зручну для Вас адресу. Вам залишиться тільки забрати документи з поштового відділення, прийти в державні органи України за вказаною в інструкції адресою і подати вже готовий пакет документів. Справжній етап виконання послуги в нашому виконанні забезпечить юридичну точність і абсолютну впевненість для Вас при подачі документів. А в разі відмови в прийнятті документів, підготовлених нашими юридичними експертами, ми оскаржимо в судовому порядку незаконні дії державних органів без додаткової оплати - бонусом!

Cześć! Czy udzielacie konsultacji w języku polskim lub angielskim?
Відповісти
Lena, congratulations! Thank you for contacting our company "EUROVECTOR". Yes, we provide consultation in various languages including English. Therefore, we are waiting for your service order or request. Sincerely, the LC "EUROVECTOR"!
Відповісти
I am grateful to your firm for the help in obtaining a permanent residence permit! It was a lot of stress for me when I faced it for the first time. But when I found and contacted you, got a consultation and full support - I got incredible satisfaction, as well as saving time and money! Thank you!
Відповісти
Дякуємо всій команді за консультацію. Моє питання було дуже складне в отриманні постійного посвідки на проживання. І я не могла отримати його майже 9 років.
Відповісти
Потрібна була посвідка на постійне проживання, звернулася в цю компанію, мені допомогли дистанційно зібрати весь пакет документів та направили мене до державного органу. Добрий сервіс.
Відповісти
Собрать пакет документов в Украине на постоянный вид на жительство самому просто НЕРЕАЛЬНО! я сначала думал собирать сам, но постоянно что-то не совпадало, то одного не хватает, то другого. Решил искать компанию так как сроки уже поджимали, нашел ЕВРО-ВЕКТОР В ОДЕССЕ ! работники этой компании все сделали на высшем уровне, помогли разобраться с проблемными моментами,хорошо что обратился сюда, потому что сам потратил бы на это кучу времени и нервов, намного лучше доверится профессионалам своего дела. Отличная компания ! я доволен что получил ПМЖ !
Відповісти
Ще 2 коментаря
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Юридична консультація з отримання ППП - посвідки на постійне проживання в Україні

Артикул C5-00-00
Актуальна
1 800 грн
2 100 грн
Порівняти
Мова консультації
Зміст послуги
Характеристики
Актуальність послуги Актуальна
Бренд eurovector
Мова консультації українська
Зміст послуги усна консультація
Послугу надає Юридична компанія ЄВРО-ВЕКТОР
Форма взаємовідносин на договірних умовах
Джерело інформації в консультації законодавчі акти України та міжнародні договори
Характер консультації рекомендаційно-суб'єктивний
Країна отримання послуги по всім країнам
Межі застосування консультації для отримання посвідки на постійне проживання в Україні

АЛГОРИТМ надання послуги!

ЗАМОВНИК

- вибирає послугу;

- підписує електронний договір;

- оплачує послугу;

- отримує чек про оплату послуги.


КОМПАНІЯ - відділи надання послуг та якості:

- отримує повідомлення про оплату;

- зв'язується із Замовником і уточнює деталі;

- виконує послуги;

- перевіряє якість виконаних послуг.


КОМПАНІЯ - відділ надання послуг:

- повідомляє Замовника про готовність надати замовлені послуги:

а) надає консультацію усно (у разі замовлення усної консультації);

б) висилає Замовнику на e-mail документи, що підтверджують виконання послуг (якщо це письмова консультація);

в) передає Замовнику оригінали документів, що підтверджують факт виконання послуг, зручним для клієнта способом (якщо замовлена послуга - документ(и), що складалися Виконавцем, та/або юридичний супровід певних процедур, результатом яких є отримання певних документів у третіх осіб, в тому числі, в органах влади, підприємствах, організаціях);

- отримує від Замовника інформацію/повідомлення про відповідність - усної консультації, письмової консультації, складених документів, в залежності від замовлення - замовленим послугам.


КОМПАНІЯ - відділ якості:

- уточнює у Замовника ступінь якості наданих послуг;

- нагороджує Виконавця, якщо Замовник поставив високий бал за обслуговування;

- вносить в систему якості послуг, що надаються, - доповнення, якщо Замовник визначив, що є необхідність підвищити якість послуг;

- завершення послуги.


Ми дякуємо Вам за інтерес, проявлений до нашого сервісу, і бажаємо великих успіхів!! 

Порядок здійснення замовлення і оплати!

 1. Зробіть замовлення на сайті або по телефону.
 2. Заповніть форму замовлення або назвіть менеджеру наступні данні: прізвище, ім' я, телефон, e-mail, спосіб доставки, спосіб оплати.
  • У разі заповнення форми оплати в інтернет магазині здійсніть оплату кредитною карткою через платіжні системи в privat24, Google Pay, LiqPay, WayForPay.
  • У разі замовлення по телефону після здійснення замовлення на Ваш е-mail прийде лист з рахунком на оплату, при активації якого у Вас буде можливість сплатити послуги через платіжні системи в privat24, Google Pay, LiqPay, WayForPay.
 3. Після здійснення оплати на Ваш е-mail прийде лист-квитанція з зазначенням номера Вашого замовлення.

Шановні покупці! Перевіряйте розділ СПАМ, так як повідомлення з квитанцією може потрапити в цей розділ.

Порядок здійснення доставки!

 1. Доставка результату виконаних послуг (письмової консультації) здійснюється на e-mail Замовника.
 2. Доставка результату виконаних послуг (оформлених документів) здійснюється шляхом:
 • Самовивозу - безкоштовно;
 • Новою поштою по Україні - за тарифами пошти.
 • Кур'єром до дверей - за тарифами пошти.
 • Міжнародної поштовою службою - за тарифами пошти.

Порядок здійснення гарантійних зобов'язань!

Виконавець здійснює гарантійну підтримку якості наданих послуг протягом шести місяців з моменту їх прийняття клієнтом у випадку допущення виконавцем юридичної помилки або надання ним неповного об’єму послуг згідно із замовленням клієнта. Гарантійна підтримка не розповсюджується на послуги з надання консультації з певних питань. Послуги з надання консультації надаються з урахуванням накопиченого професійного досвіду виконавця та мають виключно рекомендований характер. Виконавець не наділений повноваженнями офіційного тлумачення законодавства, відповідно до п. 2 ст. 150 Конституції України, офіційне тлумачення Конституції України та законів України відносить до компетенції Конституційного Суду України.
 

Повернення!
Послуги не можуть бути повернуті, але гроші за неякісні послуги повертаються протягом 14 календарних днів зручним способом для клієнта (готівкою, на карту Visa/MasterCard). У разі виявлення неякісних послуг, будь ласка, зверніться до відділу якості юридичної компанії EUROVECTOR за наступними контактами:

е-mail: info@evrovektor.com
тел: +380965182838

Вгору