UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Юридична консультація!

Вам потрібна юридична консультація, Вам дуже пощастило, ми - запропонуємо Вам консультацію з різних питань. Фахівці ЮК ЄВРО-ВЕКТОР практикують надання юридичних консультацій з 2008 року. Для отримання юридичної консультації Вам не потрібно відвідувати наші офіси, ми надаємо її в письмовій або в усній формі дистанційно.

Усна юридична консультація включає:

вивчення Вашої мети і обставин, надання усної інформації про перелік заходів і форми документів, необхідних в Вашому випадку для законного досягнення Вашої мети, в разі необхідності надаємо додаткові послуги згідно із законодавчими актами України, міжнародному праву та міжнародним договорам, які укладені між Україною та державою Вашого походження

Усна та письмова спрощена консультація**:

вивчення Вашої мети і обставин, надання усної та письмової інформації про перелік заходів і форми документів, необхідних в Вашому випадку для законного досягнення Вашої мети, в разі необхідності надаємо додаткові послуги згідно із законодавчими актами України, міжнародному праву та міжнародним договорам, які укладені між Україною та державою Вашого походження

Справжній сервіс, підходить Замовникам послуг, які планують отримати послугу в державних органах України або в їх представництвах за кордоном, зібрали для цього необхідні документи, але їм необхідна юридична допомога нашої компанії у вивченні підстав і документів для отримання справжніх послуг в державних органах. За допомогою даного сервісу Ви отримаєте державну послугу найбільш коротким шляхом, наша компанія об'єктивно вивчить Ваші підстави і документи, і надасть усну та письмову юридичну консультацію за допомогою якої Ви забезпечите підготовку і подачу коректного пакету документів для гарантованого отримання адміністративної послуги в державних органах, в найкоротші терміни.

Good afternoon, can I, being a foreigner, open a dental office in Ukraine and what documents are needed for this, do I need a license for this, is there currently a simplified procedure for submitting documents due to martial law?
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Юридична консультація з питань супроводу відкриття виробництва в Україні

Артикул СP8-00-00
Актуальна
8 300 грн
10 600 грн
Порівняти
Мова консультації
Зміст послуги
Характеристики
Послугу надає Юридична компанія ЄВРОВЕКТОР
Форма взаємовідносин на договірних умовах
Джерело інформації в консультації законодавчі акти України та міжнародні договори
Характер консультації рекомендаційно-суб'єктивний
Країна отримання послуги по всім країнам
Відповіді, що розкриває консультація порядок досягнення мети Замовника законним способом
Термін надання консультації від 30 хв до 16 робочих годин в залежності від завантаженості фахівців
Характеристика текста и шрифта консультації Times New Roman, 14
Зміст консультації рекомендації юристів-експертів із загальних юридичних питань щодо законного досягнення мети Замовника
Об'єм консультації усна до 20 хвилин, письмова - вичерпний перелік необхідних документів для досягнення мети Замовника

АЛГОРИТМ надання послуги!

ЗАМОВНИК

- вибирає послугу;

- підписує електронний договір;

- оплачує послугу;

- отримує чек про оплату послуги.


КОМПАНІЯ - відділи надання послуг та якості:

- отримує повідомлення про оплату;

- зв'язується із Замовником і уточнює деталі;

- виконує послуги;

- перевіряє якість виконаних послуг.


КОМПАНІЯ - відділ надання послуг:

- повідомляє Замовника про готовність надати замовлені послуги:

а) надає консультацію усно (у разі замовлення усної консультації);

б) висилає Замовнику на e-mail документи, що підтверджують виконання послуг (якщо це письмова консультація);

в) передає Замовнику оригінали документів, що підтверджують факт виконання послуг, зручним для клієнта способом (якщо замовлена послуга - документ(и), що складалися Виконавцем, та/або юридичний супровід певних процедур, результатом яких є отримання певних документів у третіх осіб, в тому числі, в органах влади, підприємствах, організаціях);

- отримує від Замовника інформацію/повідомлення про відповідність - усної консультації, письмової консультації, складених документів, в залежності від замовлення - замовленим послугам.


КОМПАНІЯ - відділ якості:

- уточнює у Замовника ступінь якості наданих послуг;

- нагороджує Виконавця, якщо Замовник поставив високий бал за обслуговування;

- вносить в систему якості послуг, що надаються, - доповнення, якщо Замовник визначив, що є необхідність підвищити якість послуг;

- завершення послуги.


Ми дякуємо Вам за інтерес, проявлений до нашого сервісу, і бажаємо великих успіхів!! 

Порядок здійснення замовлення і оплати!

 1. Зробіть замовлення на сайті або по телефону.
 2. Заповніть форму замовлення або назвіть менеджеру наступні данні: прізвище, ім' я, телефон, e-mail, спосіб доставки, спосіб оплати.
  • У разі заповнення форми оплати в інтернет магазині здійсніть оплату кредитною карткою через платіжні системи в privat24, Google Pay, LiqPay, WayForPay.
  • У разі замовлення по телефону після здійснення замовлення на Ваш е-mail прийде лист з рахунком на оплату, при активації якого у Вас буде можливість сплатити послуги через платіжні системи в privat24, Google Pay, LiqPay, WayForPay.
 3. Після здійснення оплати на Ваш е-mail прийде лист-квитанція з зазначенням номера Вашого замовлення.

Шановні покупці! Перевіряйте розділ СПАМ, так як повідомлення з квитанцією може потрапити в цей розділ.

Порядок здійснення доставки!

 1. Доставка результату виконаних послуг (письмової консультації) здійснюється на e-mail Замовника.
 2. Доставка результату виконаних послуг (оформлених документів) здійснюється шляхом:
 • Самовивозу - безкоштовно;
 • Новою поштою по Україні - за тарифами пошти.
 • Кур'єром до дверей - за тарифами пошти.
 • Міжнародної поштовою службою - за тарифами пошти.

Порядок здійснення гарантійних зобов'язань!

Виконавець здійснює гарантійну підтримку якості наданих послуг протягом шести місяців з моменту їх прийняття клієнтом у випадку допущення виконавцем юридичної помилки або надання ним неповного об’єму послуг згідно із замовленням клієнта. Гарантійна підтримка не розповсюджується на послуги з надання консультації з певних питань. Послуги з надання консультації надаються з урахуванням накопиченого професійного досвіду виконавця та мають виключно рекомендований характер. Виконавець не наділений повноваженнями офіційного тлумачення законодавства, відповідно до п. 2 ст. 150 Конституції України, офіційне тлумачення Конституції України та законів України відносить до компетенції Конституційного Суду України.
 

Повернення!
Послуги не можуть бути повернуті, але гроші за неякісні послуги повертаються протягом 14 календарних днів зручним способом для клієнта (готівкою, на карту Visa/MasterCard). У разі виявлення неякісних послуг, будь ласка, зверніться до відділу якості юридичної компанії EUROVECTOR за наступними контактами:

е-mail: control.dept@evrovektor.com
тел: +380965182838

Вгору